POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

SKW zbiera dary dla Domu Dziecka i mieszkańców Wołynia

 ODWIEDZINY W RODZINNYM DOMU DZIECKA

W Domu Dziecka 2018_7

W piątek 30 listopada 2018 roku przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu wybrali się z wizytą do Rodzinnego Domu Dziecka w Mroczkowie Gościnnym. Obecnie przebywa tam sześcioro podopiecznych. Jak co roku czekano na nas z niecierpliwością. Przywitaliśmy się jak dobrzy znajomi — odwiedzamy ich od momentu powstania Domu, czyli od 2010 roku. „Rośniemy” z nimi, przeżywamy ich sukcesy i wspieramy, w tych gorszych dla nich chwilach. Jedna z podopiecznych jest już studentką - gratulujemy jej serdecznie. Nasze uczennice z klasy VIII a: M. Marciniak, A. Popińska, P. Witkowska i H. Zelga przekazały  dary zebrane  przez społeczność naszej szkoły. Znalazły się tam artykuły kosmetyczne, higieniczne, proszki do prania oraz maskotki i słodycze. Dzieci z Domu Dziecka wraz z opiekunką siostrą Anną poczęstowały nas własnoręcznie upieczonymi babeczkami oraz pierniczkami. Wzajemnie obdarowaliśmy się Kartami Świątecznymi wykonanymi przez dzieci oraz złożyliśmy Najserdeczniejsze Życzenia Świąteczne. Było wiele radości i wzruszeń po obu stronach.

Dary dla Rodzinnego Domu Dziecka przekazały następujące klasy:

Klasa O A wychowawca E. Chachuła

Klasa I A - wychowawca p. J. Mastalerz

Klasa I B wychowawca G. Olejnik

Klasa IIB - wychowawca p. A. Rydel

Klasa IIC wychowawca p. E. Mazur

Klasa IIIB – wychowawca p. K. Sokół

Klasa IVA  - wychowawca p. A. Pecyna

Klasa IVB – wychowawca p. E. Wiktorowicz

Klasa IV E - wychowawca p. K. Gadek

Klasa V B - wychowawca p. A. Mazur

Klasa V c wychowawca M. Duch

Klasa VIIB – wychowawca p. B. Ferensztajn

Klasa VII C - wychowawca p. I. Gregorczyk

Klasa VIII A wychowawca E. Cholewka

Klasa VIIIB – wychowawca p.B. Lasota

Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania w imieniu obdarowanych

Opiekunowie  SKW:

 Ewa Cholewka,  Marta Witos-Krajewska

SKW DLA WOŁYNIA

W Domu Dziecka 2018_11

SKW przekazało również dary dla Polaków mieszkających na Wołyniu. Potrzeby naszych rodaków są ogromne, ucieszy ich każdy podarunek. Nasze koło ofiarowało artykuły kosmetyczne, higieniczne, zabawki dla dzieci oraz słodycze. Dary te zostały zebrane  od naszych uczniów, na których zawsze można liczyć, i  przekazane na ręce p. Anety Tokarskiej. 

WSZYSTKIM DARCZYŃCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

Więcej zdjęć w GALERII

Opiekun SKW Ewa Cholewka

Migawki

Wirtualny spacer