POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Jasełka 2019

„Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swego brata i wyciągasz do niego ręce,
jest Boże Narodzenie”

Św. Teresa z Kalkuty

W poniedziałek, 07 stycznia 2019 r. w naszej Szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie związane ze Świętami Bożego Narodzenia oraz Uroczystością Trzech Króli. Uczniowie klasy IV c, IV b, VI a, VI c, VII c, VIII a oraz VIII b przedstawili JASEŁKA MISYJNE „Idźcie na cały świat”. Chór uczennic z klas: VII b, VII c, III a Gimn. i III c Gimn. uświetnił występ pięknymi kolędami i zachęcił do wspólnego śpiewu. Jasełka te przybliżyły nam jeszcze raz chwile, które niedawno przeżywaliśmy i pomogły zwrócić uwagę na drugiego człowieka, który potrzebuje nie tylko pomocy materialnej, ale też obecności innych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim artystom za zaangażowanie i jak najwierniejsze oddanie prawdy o Bożym Narodzeniu.

Występ przygotowali katecheci: p. M. Stępień, p. D. Klimek i p. B. Gudowicz z pomocą p. M. Gudowicza, odpowiedzialnego za nagłośnienie i oprawę muzyczną oraz p. A.Wesołowskiego i p. E.Stępień, za fotorelację.

B.Gudowicz

Więcej zdjęć w GALERII

Wirtualny spacer