POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Nabór do szkoły na rok szkolny 2019-2020logo_SP3_m.jpg

SZANOWNI RODZICE
RUSZA NABÓR DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2019/2020

DYREKCJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

INFORMUJE WSZYSTKICH RODZICÓW

O NABORZE DZIECI

DO KLASY PIERWSZEJ i ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

w Szkole Podstawowej nr 3 w roku szkolnym 2019/2020.

Do oddziałów przedszkolnych:

Wnioski o przyjęcie dziecka należy składać w sekretariacie szkoły

od 04 lutego 2019 r.

OSTATECZNY TERMIN SKŁADANIA PODAŃ UPŁYWA 15 lutego 2019 r.

 

Do klasy pierwszej i klasy pierwszej sportowej o profilu ogólnorozwojowym:

Wnioski o przyjęcie dziecka należy składać w sekretariacie szkoły

od 28 stycznia 2019 r.

OSTATECZNY TERMIN SKŁADANIA PODAŃ UPŁYWA 28 lutego 2019 r.

Dyrekcja S P nr 3

Przydatne dokumenty:

Migawki

Wirtualny spacer