POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Finał Szlachetnej paczki

Dziękujemy uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły, którzy przyłączyli się do akcji „Szlachetna Paczka”!

Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że nasze uczestnictwo w tej akcji zakończyło się sukcesem!!!

To dzięki Wam w wybranym domu zagościły radość, nadzieja i przekonanie, że nikt nie jest na tym świecie sam!!!

Dzięki Waszej pomocy rodzina została obdarowana 30 paczkami!!!!

Szczególne podziękowania składamy klasom:


- kl. VIB p. M.Stępień

- kl. VIC p. A.Gorzeń

- kl. VIII A p. E.Cholewka

- kl. VIA p. H.Mazur

- kl. IVE p. K.Gadek

- kl. IIIB SP p.G.Wójcik

- kl. IB p. G. Olejnik

- kl. VB p. A.Mazur

- kl. IIIA GIM p. E.Kamińska

- kl. IVD p. A.Telus

- kl. VIIA p. M.Witos-Krajewska

- kl. IVA p. A.Pecyna

- kl. IC p. M.Kosecka

- kl. IVC p. E.Chachuła

- 0A - p. A.Chachuła, p. J.Jasińska-Niec

- 0B - p. B.Sobierajska

- kl. IIA p. J.Plaskota i p. E.Stępień


Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Opocznie oraz nauczyciele koordynujący akcję:

Agnieszka Mazur, Agnieszka Goworek, Anna Pecyna, Ewa Stępień,

Magdalena Palus-Marszałek, Maria Beata Gudowicz


Zamieszczamy relację ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, rodzina już na nas czekała. Ilość paczek zaskoczył wszystkich. Nie spodziewali się, że będzie ich aż tyle. Szymon był bardzo zdziwiony mówiąc,,oooo???! ile tego, to niemożliwe..., Kasia uśmiechała się radośnie. Kiedy w paczkach znalazła swoją wymarzoną lalkę, aż podskoczyła z radości. Okazało się,że lalka ma taką funkcję, że unosi się w powietrze. Kolejne dla niej prezenty sprawiły, że uśmiech nie schodził z jej ust. Bluza była zwieńczeniem jej radości. Panowie otrzymali maszynki do golenia, zestawy. Zdziwili się, gdyż nie przypuszczali, że ktoś o nich pomyślał. Piękne perfumy też sprawiły dużo radości. Koszule dla mamy oraz szlafrok też bardzo się przydadzą. Cieplutki koc będzie służył przy transportach do szpitala. Wyciskarka wolnoobrotowa okazała się największym zaskoczeniem dla rodziny. Nikt nie przypuszczał, że ktoś ofiaruje im tak drogi prezent. Pan Stanisław nie krył wzruszenia, nam też było bardzo miło.

Co chce przekazać wolontariusz:

Z mojej strony ja również chciałam bardzo podziękować za wybranie rodziny, którą się opiekowałam oraz za okazane wsparcie i przygotowanie tak pięknego prezentu. Wszystko było dokładnie takie, jak potrzebowała rodzina. Kochani Darczyńcy jesteście niezwykłymi ludźmi, pomagając innym. Choroba w rodzinie, zwłaszcza ciężka choroba, powoduje, że rodzina bez względu na swój status materialny potrzebuje wsparcia, obecności innych. Takiego wsparcia udzieliliście Państwo. Bardzo dobrze współpracowało mi się z Panią Agnieszką, która była tym łącznikiem między nami. W tak niezwykły czas, wszystkim Państwu życzę zdrowych i wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych. By Nowy Rok 2019 był udany zarówno w sferze prywatnej jak i rodzinnej. Pozdrawiam serdecznie Jola super W.


Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Rodzina jest bardzo wdzięczna za otrzymaną pomoc. Nikt z członków rodziny nie przypuszczał, że są ludzie dobrego serca i ofiarują im tyle dobra. Za wszystko bardzo dziękujemy. Tak wiele otrzymaliśmy. Mamy nadzieję, że już w przyszłym roku my również pomożemy komuś w potrzebie. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy i życzymy Państwu wyjątkowych świąt Bożego Narodzenia.

Wirtualny spacer