POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Kalendarz adwentowy - rozstrzygnięcie

Szkolny konkurs „Mój kalendarz adwentowy” rozstrzygnięty


Jury konkursowe, biorąc pod uwagę: samodzielność pracy, walory artystyczne pracy, oryginalność ujęcia tematu, spójność projektu i estetykę pracy, wyłoniło spośród licznych uczestników zwycięzców. Oto oni:

Miejsce

Nazwisko i imię, klasa

I.

Jaciubek Krzysztof, klasa VD

Pietrowski Kamil, klasa VIC

II.

Lewandowska Oliwia, klasa VD

Borkowski Dawid, klasa IVC

III.

Pokrzywka Zofia, klasa VD

Waszczyk Olga, klasa IVD


Celem konkursu było zainteresowanie uczniów kulturą krajów niemieckiego obszaru językowego. W Niemczech tradycja odliczania upływających dni adwentu przy pomocy kalendarza adwentowego jest już bardzo długa. W Polsce kalendarze adwentowe cieszą się coraz większą popularnością, a pomysłowość w ich wykonaniu jest zaskakująca.


Dziękujemy za udział w konkursie i jeszcze raz GRATULUJEMY!!!


Organizatorzy:

Agnieszka Mazur, Agnieszka Goworek

Migawki

Wirtualny spacer