POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Świąteczna paczka dla Wołynia 2019

 „Świąteczna Paczka dla Wołynia 2019”

Dary dla Wołynia 2019_5

Jak co roku nasza szkolna społeczność z ogromnym zaangażowaniem i hojnością uczestniczyła w Akcji „Świąteczna Paczka dla Wołynia 2019”.  Współpraca z przyjaciółmi z partnerskiej szkoły w Horajmówce i ze środowiskami polonijnymi z Wołynia jest już wieloletnią tradycją. Nasza szkoła oraz inne placówki oświatowe z  województwa łódzkiego współpracują  ze szkołami na Wołyniu, m.in. ze szkołą w Kostiuchnówce, Kowlu, Maniewiczach, a także Horajmówce już od 2012 r.

Współpraca ta zaowocowała stałymi kontaktami, wymianą młodzieży i objęciem stałą opieką cmentarzy wojskowych – miejsc pamięci bohaterstwa polskich Legionistów walczących na froncie wschodnim I Wojny Światowej.

Z początkiem każdego roku składamy też świąteczną wizytę u naszych najbardziej potrzebujących wsparcia Przyjaciół z Ukrainy i zawozimy im świąteczne podarunki. W dniach 3-6 stycznia 2019 r. przedstawiciel naszej szkoły p. Aneta Tokarska razem z delegacjami z Łodzi, Łowicza, Zgierza, Brzezin i Uniejowa uczestniczyła w przekazaniu darów pozyskanych podczas tegorocznej zbiórki charytatywnej. W tym roku Centrum Dialogu Kostiuchnówka, na czele z dyrektorem harcmistrzem Jarosławem Góreckim, podczas uroczystego świątecznego spotkania i obiadu  gościło przedstawicieli środowisk harcerskich i polonijnych Wołynia. Inicjatorem tych wyjątkowych wydarzeń jest Fundacja Centrum Dialogu Kostiuchnówka oraz Związek Harcerstwa Polskiego w Łodzi. Oprócz hojnej pomocy Szkoły Podstawowej nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Opocznie swoje wsparcie przekazały zgierskie placówki oświatowe, Urząd Miasta Łodzi, Urząd Gminy w Rozprzy, Urząd Gminy Uniejów oraz Okręg Łódzki Polskiego Czerwonego Krzyża (przekazanie leków). W pomoc zaangażowała się cała społeczność naszej szkoły, czego efektem było przekazanie 60 paczek świątecznych z produktami żywnościowymi, słodyczami, środkami czystości i higienicznymi dla najbardziej potrzebujących rodzin z Kostiuchnówki.

Za pomoc i wsparcie szczególne dziękujemy Paniom Marcie Duch, Ewelinie Chachule, Dominice Kot, Marii Stępień oraz Uczniom klas pomagających w segregowaniu i pakowaniu w paczki zebranych produktów. Dziękujemy też Pani Agnieszce Mazur oraz Uczniom działającym w Samorządzie Uczniowskim za zakup słodyczy i świątecznych toreb na zebrane produkty spożywcze, przemysłowe, kosmetyki, środki higieny, zabawki, rajstopy i skarpety. Jednak największe wyrazy uznania w imieniu Dyrekcji szkoły i Koordynatorów Akcji „Świąteczna Paczka dla Wołynia 2109” kierujemy do: Nauczycieli, Uczniów i Rodziców, którzy co roku wspierają tę cenna inicjatywę.

Więcej zdjęć w GALERII

Migawki

Zobacz wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

Wirtualny spacer