POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Bal karnawałowy Słoneczek 2019

Bal karnawałowy Słoneczek 2019_2

31 stycznia 2019 r. dzieci z grupy „Słoneczka” wzięły udział w długo wyczekiwanym balu karnawałowym, który jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu radosnych przeżyć.

Przedszkolaki zaskoczyły swoją kreatywnością i oryginalnością strojów. Na balu pojawiły się m.in.: koty, wróżki, księżniczki, kopciuszek, cyganka, pszczółka, żołnierze, policjant, strażak, i wiele innych, znanych i lubianych bajkowych postaci.

Tegoroczny bal poprowadził wodzirej, który zrobił na dzieciach ogromne wrażenie. Dzieci ochoczo brały udział w różnych zabawach tanecznych i ruchowych. W czasie przerwy w zabawie dzieci skorzystały ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, humory dopisywały a wesołym pląsom nie było końca, co upamiętniły zdjęcia.


Zapraszamy do galerii zdjęć.

Migawki

Zobacz wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

Wirtualny spacer