POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Świąteczny Anioł

Konkurs Świąteczny Anioł

Świąteczny anioł_7

15 stycznia 2019 roku w Zespole Szkół Prywatnych odbyło się uroczyste podsumowanie corocznie organizowanego konkursu "Świąteczny Anioł". Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas młodszych. Do Zespołu Szkół Prywatnych zgłoszono wiele pięknych i oryginalnych prac. Najpiękniejsze i najciekawsze prace zostały nagrodzone. Jesteśmy dumni, że wytwory rąk reprezentantów naszej szkoły zostały dostrzeżone i wyróżnione. Wyróżnienia w tym konkursie otrzymali:

Wiktoria Zbroszczyk z klasy II B - (wychowawca p. Anita Rydel)

Karol Białek z klasy II B -  (wychowawca p. Anita Rydel)

Ewa Wożniak z klasy III B - (wychowawca p. Grażyna Wójcik)

Na uroczystość zostali zaproszeni wyróżnieni uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami. Spotkanie przebiegało w serdecznej atmosferze. Nastrojowi świątecznemu sprzyjały kolędy śpiewane przez dzieci z Zespołu Szkół Prywatnych. Zadbano również o poczęstunek dla wszystkich przybyłych na tę uroczystość gości. Wyróżnione dzieci otrzymały upominki i zadowolone wróciły do swoich domów.


Więcej zdjęć w GALERII

Migawki

Zobacz wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

Wirtualny spacer