POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Bal Absolwenta 2019


„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy.
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy..”
[M. Grechuta]

Bal absolwenta 2019_22          7 lutego bieżącego roku w naszej szkole odbył się Bal Absolwenta 2019. Uroczystość rozpoczęli uczniowie: Hubert Wiktorowicz, Wiktoria Klimek, Joanna Zalega, którzy przywitali przybyłych gości: dyrekcję, wychowawców, rodziców (organizatorów i fundatorów imprezy) oraz głównych bohaterów - ósmoklasistów i gimnazjalistów. Oficjalnie bal został rozpoczęty przez Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie panią Annę Pręcikowską – Skoczylas, która powiedziała kilka ciepłych słów do zgromadzonych, zwłaszcza gorąco podziękowała wszystkim rodzicom za zaproszenie na bal oraz owocną, wieloletnią współpracę w działaniach na rzecz edukacji i wychowania, a wychowawcom klas ósmych Szkoły Podstawowej i trzecich Gimnazjum za zaangażowanie i trud włożony w nauczanie i wychowanie młodzieży. Później głos zabrała wiceprzewodnicząca Rady Rodziców pani Dorota Wijata, która doceniła wysoki poziom nauczania i sprawowania opieki nad dziećmi przez szkołę. Wszystkim zebranym życzyła wspaniałej zabawy. Po czym pani dyrektor uroczyście otworzyła Bal Absolwenta 2019 słowami: „Poloneza czas zacząć”. Punktualnie o godz. 17.00 przy dźwiękach staropolskiego poloneza kilkadziesiąt par w tradycyjnych strojach galowych wkroczyło na parkiet. Młodzież zatańczyła również wspaniałą i żywiołową belgijkę. W pięknej scenerii pomysłowo udekorowanej sali, niezwykle elegancko, odświętnie prezentowali się uczestnicy uroczystości. Dla wielu uczniów był to pierwszy w życiu prawdziwy bal, dlatego przygotowywali się do niego z niezwykłą starannością. Młode damy zadbały o zachwycające kreacje i piękne fryzury, a młodzi panowie zaprezentowali się w eleganckich garniturach. Po prezentacji tanecznej rozpoczęła się pięciogodzinna zabawa na parkiecie. W przerwach w tańcach delektowano się wyśmienitym poczęstunkiem przy zastawionym stole. Sporą niespodzianką był tort przygotowany specjalnie na ten wyjątkowy wieczór. Przeboje zachęcały do wspólnej zabawy, w której brali też udział wychowawcy i rodzice. Radosny nastrój udzielił się wszystkim obecnym. Bawiąca się młodzież wykazała się taktem i dużą kulturą osobistą. Uczestnikom imprezy było trudno się rozstać. Uroczystość okazała się wspaniałym i spektakularnym wydarzeniem, szkoda tylko, że czas tak szybko upłynął. Ten naprawdę udany i niezapomniany wieczór pozostanie w pamięci uczestników Balu Absolwenta 2019 na długie lata...
         A tymczasem życzymy wszystkim samych sukcesów.
Alina Wiktorowicz
Więcej zdjęć w GALERII

Migawki

Wirtualny spacer