POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Akademia ciastka 2019

Akademia ciastka_12 6 marca 2019 r. dzieci z grupy „Słoneczka” i „Biedroneczki” pojechały na wycieczkę do „Akademii ciastka” w Twardej koło Tomaszowa Mazowieckiego. Dzieci poznały proces powstawania chleba „Od ziarenka do bochenka”, poszerzyły wiedzę na temat pieczenia chleba i ciastek. Kolejnym etapem zajęć było wspólne pieczenie chlebka i ciastek w specjalnych fartuszkach; wykrawanie, dekorowanie i lukrowanie ciasteczkowych misiów i serduszek. Po zajęciach edukacyjnych na dzieci czekała zabawa w sali rekreacyjno-rozrywkowej wyposażonej w tory przeszkód, basen z piłeczkami, huśtawki. Na pamiątkę pobytu w „Akademii Ciastka” każde dziecko otrzymało własnoręcznie wykonane i pięknie ozdobione ciasteczkowe misie, serduszka oraz chlebek.
Po wspólnych zabawach dzieci wróciły bardzo zadowolone do przedszkola. Wycieczka była niezwykłą przygodą i ciekawą lekcją edukacyjną.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Migawki

Zobacz wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

Wirtualny spacer