POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Diecezjalny Konkurs Plastyczny - Radom 2019


Diecezjalny Konkurs Plastyczny - Radom 2019_3

        Dnia 08. 05. 2019 r. w Radomiu odbył się Finał Diecezjalnego Konkursu Plastycznego „Polscy święci i błogosławieni”, zorganizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezji Radomskiej.
        Temat Konkursu nawiązywał do obchodzonej w ubiegłym roku 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Chodziło o przypomnienie postaci świętych i błogosławionych, którzy mieli niewątpliwy wpływ na życie Polaków.
        Na etapie szkolnym wzięło udział ponad 4000 uczniów z ponad 100 szkół. Ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, do ścisłej 30-tki zakwalifikowały się 2 osoby: JULIA CICHAWA, z kl. II B, która zajęła II miejsce (w kategorii klas II), opiekun p. Maria Beata Gudowicz oraz Ewa Woźniak z kl. III B, która otrzymała wyróżnienie(w kategorii klas III), opiekun p. Maria Stępień.
        Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się w Kurii Diecezji Radomskiej.
Więcej zdjęć w GALERII

Migawki

Wirtualny spacer