POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Sakrament bierzmowania 2019       Dnia 09 maja 2019 r., w parafii Podwyższenia Krzyża św. w Opocznie, młodzież klas VIII i III Gimnazjum ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie przyjęła Dary Ducha Świętego. Sakramentu Bierzmowania udzielił Ksiądz Biskup Adam Odzimek oraz Ksiądz Prałat Jarosław Wojtkun, Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. Młodzież, poprzez szereg spotkań w ciągu całego roku, przygotowywała się do przyjęcia Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej i pięknie uczestniczyła w Liturgii.
       Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Dyrekcji, Wychowawcom i Nauczycielom za obecność i dar modlitwy podczas Uroczystości oraz za wszelką okazaną pomoc.
       Dziękujemy wspaniałej MŁODZIEŻY, za tak dojrzałą i godną postawę oraz zaangażowanie w ubogacenie tej Uroczystej Eucharystii.
       Dziękujemy również młodszym koleżankom i kolegom (uczniom klas VII), którzy reprezentowali naszą Szkołę w Poczcie Sztandarowym, a także ich opiekunom.
Katecheci SP 3

Wirtualny spacer