POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

SKW z wizytą w opoczyńskim szpitalu

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

W ZAKŁADZIE LECZNICZO-OPIEKUŃCZYM SZPITALA REJONOWEGO W OPOCZNIE

 

Hospicjum maj 2019_2

Jak co roku z inicjatywy p. Ewy Cholewki młodzież naszej szkoły wraz z uczniami z Ośrodka  SOS W Centrum Edukacji i Rozwoju w Opocznie odwiedziła podopiecznych Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego Szpitala Rejonowego w Opocznie. Tym razem przyszliśmy nieco później niż zwykle. Przełożona poinformowała nas, że chorzy dopytywali, dlaczego nikt ich nie odwiedził. Było nam bardzo miło, że pamiętają o nas. Młodzież z klasy VIII a: Paulina Witkowska, Wiktoria Rybiałek i Weronika Gretka upiekły pyszne ciasteczka w kształcie serduszek. Każdy chory oraz personel zostali obdarowani takim słodkim poczęstunkiem. Nie obyło się bez łez wzruszenia z obu stron. Uczniowie przekazali na ręce Pani Ordynator i personelu oddziału ręczniki papierowe, które zostały podarowane przez uczniów i ich rodziców. Wszystkim życzyliśmy jak najszybszego powrotu do zdrowia. Pani Ordynator Oddziału wraz z personelem poczęstowała nas słodkościami.

Za udział w akcji serdecznie dziękuję klasom wraz z wychowawcami:

Kl.IV d - p. A. Telus

KL. II b -  A. Rydel

KL. I c -  M. Kosecka

KL. VI c - A. Gorzeń

oraz Natalce Koźmińskiej i Alicji Marszałek z klasy VIII b

Opiekun SKW Ewa Cholewka

Wirtualny spacer