POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Do wyższych rzeczy zostałem stworzony

Do wyższych rzeczy zostałem stworzony_2 Dnia 15.05.2019 r., w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu odbył się drugi etap Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej o św. Stanisławie Kostce. Reprezentantem z naszej Szkoły był Mateusz Woźniak z kl. IVc. Na początku nastąpiło powitanie uczestników, a następnie przystąpili oni do pisania prac konkursowych. Po przerwie wszyscy zostali zaproszeni na część artystyczną: „Do wyższych rzeczy zostałem stworzony – św. Stanisław Kostka” z udziałem młodzieży z parafii św. Pawła Apostoła w Radomiu. Po czym ogłoszono wyniki, wręczono dyplomy za udział i nagrody dla laureatów.
Opiekun: Maria Beata Gudowicz

Więcej zdjęć w GALERII

Wirtualny spacer