POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Bezpieczna szkoła

Drodzy Rodzice

Uzupełnieniem procedur bezpieczeństwa ucznia Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie zawartych w programie wychowawczo-profilaktycznym oraz dotyczących bezpiecznej drogi do szkoły, z którym zostaliście zapoznani we wrześniu roku szkolnego 2018/2019, są rekomendowane przez MEN wydawnictwa Bezpieczna szkoła dostępne pod adresem bezpiecznaszkola.men.gov.pl i na naszej stronie.

W przypadku pytań i wątpliwości lub problemów, na jakie napotykacie podczas wychowania swojego dziecka, skorzystać możecie z pomocy nie tylko wychowawców i nauczycieli, ale również ze wsparcia pedagogów oraz psychologa szkolnego.

Informujemy, że dla podniesienia bezpieczeństwa Państwa dzieci współpracujemy także w ramach Zespołu Interdyscyplinarnego Gminy Opoczno z przedstawicielami trzynastu instytucji, które w razie konieczności służą Wam pomocą.

Chcielibyśmy zapewnić, iż w trudnym procesie wychowawczym nie jesteście Państwo sami.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne

Oraz Pracownicy Niepedagogiczni SP 3 w Opocznie

Wirtualny spacer