POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Sukces Wiktorii Klimek

Uczniowie naszej szkoły podejmują wiele różnorodnych działań. Chętnie uczestniczą w szkolnych, powiatowych i kuratoryjnych konkursach, które rozwijają ich zdolności i pasje, kształtują osobowość i charakter. I tak uczniowie naszej szkoły przystąpili do powiatowego konkursu matematycznego „Rusz Głową”. Konkurs organizuje od wielu lat Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Opocznie. Uczestniczą w nim uczniowie z całego powiatu opoczyńskiego. Przebiega on w dwóch etapach. Do pierwszego etapu przystąpiło 8 uczniów z naszej szkoły. Byli to uczniowie klas III Gimnazjum i VIII Szkoły Podstawowej. Do drugiego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie: Wiktoria Klimek z klasy III C Gimnazjum, Mateusz Wasiak z klasy III B Gimnazjum, Joanna Zalega z klasy VIII B.
Zwyciężczynią konkursu została Wiktoria Klimek, uczennica klasy III C Gimnazjum. To jej kolejny wielki sukces. Odniosła go dzięki ciężkiej pracy i talentowi. W rozwijaniu zdolności matematycznych pomaga jej p. Elżbieta Otwinowska, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem i pasją. Wcześniej Wiktoria reprezentowała naszą szkołę w Wojewódzkim Przedmiotowym Konkursie Matematycznym na etapie rejonowym.

Migawki

Wirtualny spacer