POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Słoneczka w teatrze

Słoneczka w teatrze_1 Dnia 31 maja 2019r.przedszkolaki z grupy 0A „Słoneczka” uczestniczyły w wyciecze do Teatru Arlekin w Łodzi. Celem wycieczki było obejrzenie spektaklu „Księga Dżungli”. Jest to opowieść o "ludzkim szczenięciu" Mowglim chłopcu wychowanym przez wilki, żyjącym w zgodzie ze zwierzętami indyjskiej dżungli. To opowieść o mądrości i szacunku dla odwiecznych praw natury. Przedstawienie było tajemnicze, a zarazem ciekawe i zabawne. Dzieci oglądały z podziwem od początku do końca sztukę wystawianą marionetkami długoniciowymi. Na potrzeby spektaklu konstruowane były unikalne lalki, jak również specjalne obrotowe sceny. Wyjazd do teatru wzbudził wiele pozytywnych emocji w dzieciach o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu. Przedszkolaki nauczyły się kulturalnego odbioru sztuki oraz bezpiecznego zachowania podczas podróży.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Wirtualny spacer