POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Prośba o wsparcie

Stowarzyszenie

WyGramy Opoczno

ul. Partyzantów 38a/15

26-300 Opoczno                                                                                               

Stowarzyszenie WyGramy Opoczno, działając pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Opoczno Dariusza Kosno, zwraca się z prośbą do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Rodziców o przyłączenie się i wsparcie finansowe naszej akcji „Zadbaj o to, czym oddycha Twoje dziecko”.

Ma ona na celu zakup oczyszczaczy powietrza do każdej sali lekcyjnej wszystkich przedszkoli i szkół podstawowych klas 0-3.

Jak Państwo doskonale wiedzą, Opoczno jest jednym z najbardziej zanieczyszczonym miastem w Polsce i w Unii Europejskiej.

W sezonie grzewczym norma  stężenia cząstek PM 2.5 jest krytycznie przekroczona. Przy takim zanieczyszczeniu powietrza  trudno prowadzić normalne, codzienne życie.  Dlatego chcemy, aby nasze dzieci i wnuki mogły bezpiecznie przebywać w przedszkolach i szkołach oraz chociaż TAM oddychać świeżym powietrzem.

Potrzebujemy ponad 100000 zł., aby zakupić wystarczającą ilość urządzeń.

Mimo zbiórek organizowanych przez nas (Ekologiczne Dni Opoczna, koncerty) nadal nie mamy wystarczającej kwoty, dlatego apelujemy do Państwa o pomoc.

Zadbaj o to, czym oddycha Twoje dziecko,

wpłacając dowolną kwotę

na  konto  Stowarzyszenia WyGramy Opoczno

33 1560 0013 2010 3673 9000 0001 Get In Bank

Z dopiskiem: Oczyszczacze Powietrza

Migawki

Wirtualny spacer