POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Wizyta u stomatologa

Wizyta u stomatologa wrzesień 2019_22 W piątek, 20 września uczniowie klasy 1A wraz z p. Grażyną Wójcik i p. Renatą Kaczmarek byli gośćmi pani stomatolog Emilii Kubińskiej, w gabinecie EMIDENT. Była to bardzo pouczająca wizyta. Mali pacjenci poznali budowę zębów, dyskutowali na temat różnych metod szczotkowania, dbałości o higienę jamy ustnej, spożywania zdrowych posiłków. Poznali wyposażenie gabinetu stomatologicznego, a nawet zdobywali Dyplom Dzielnego Pacjenta.
Z pewnością wielu z nich przezwyciężyło strach przed wizytą u lekarza stomatologa. Dziękując za miłe przyjęcie, prezentują kilka zdjęć z odwiedzin.

Zobacz więcej zdjęć

Migawki

Wirtualny spacer