POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Pomoc dla Wołynia 2019

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY UCZNIOWIE!

 Z darami na Ukrainę - Wołyń 2018_3

W 2012 r. z inicjatywy dyrektorów szkół województwa łódzkiego nasza placówka, wraz z innym, podpisały umowy partnerskie ze szkołami na Wołyniu, m.in. w Kostiuchnówce, Kowlu, Równem, Maniewiczach i Horajmówce. Są to umowy, które zaowocowały stałymi kontaktami i wymianą młodzieży, angażowaniem się w międzynarodową pomoc humanitarną oraz stałą opiekę nad polskimi Miejscami Pamięci Narodowej na Ukrainie.

 W nawiązaniu do wymienionej Współpracy Międzynarodowej i wzorem lat poprzednich zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc rzeczową dla Polonii zamieszkałej na Ukrainie (Wołyń) w formie:

 Z darami na Ukrainę - Wołyń 2018_1

- produktów spożywczych o długim terminie przydatności (np. kasza, ryż, makaron, herbata, konserwy, olej, słodycze)

- artykułówpielęgnacyjnych (pampersy dla dorosłych, chusteczki nawilżane, kremy na odparzenia, kremy do pielęgnacji ciała, balsamy nawilżające, plastry przeciwbólowe, rozgrzewające, itp.).

- środków czystości (szampon, pasta do zębów, szczoteczka do zębów, mydło/żel myjący).

Pomoc ta jest szczególnie ważna dla wsparcia działalności Proboszcza Parafii Przemieniania Pańskiego w Maniewiczach ks. Andrzeja Macieja Kwiczala  – lekarza, pozytywisty i altruisty - w życiu codziennym skromnej osoby skupionej na Bogu  i Pomocy Bliźniemu.

Ofiarowane rzeczy proszę przekazać do sal lekcyjnych: 25, 202, 205, 205, gabinetu pedagoga szkolnego.

Będziemy ogromnie wdzięczni za wszelką udzieloną pomoc Naszym Rodakom na Wschodzie – ta pomoc jest naprawdę Im potrzebna !

 Z wyrazami szacunku Aneta Tokarska wraz z Uczniami i Nauczycielami
Szkoły Podstawowej nr 3  im. Henryka  Sienkiewicza w Opocznie

Migawki

Wirtualny spacer