POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Szlachetna paczka 2019

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie i Rodzice!

nasza szkoła jak co roku przyłączyła się do akcji Szlachetna Paczka. Wybrana przez szkołę rodzina to:

Życie Huberta nigdy nie było łatwe. Wychowywał się w rodzinie wielodzietnej z problemami. W domu od zawsze brakowało pieniędzy i Hubert zaraz po ukończeniu gimnazjum podjął pracę. Niestety rok temu Hubert uległ poważnemu wypadkowi w pracy, w wyniku którego lekarze amputowali mu całą rękę. Stan Huberta był bardzo ciężki i długi czas przebywał na OIOM-ie, a później na oddziale Ortopedii Urazowej. Chłopakowi bardzo ciężko było pogodzić się z obecnym stanem, zwłaszcza że 2 lata temu zdiagnozowali u niego silną depresję. Hubert mieszka sam na jednym podwórku z rodzicami i młodszym rodzeństwem, ale niestety nie może liczyć na ich wsparcie. Utrzymuje się sam renty i zasiłku pielęgnacyjnego w łącznej kwocie 673 zł. Po odliczeniu kosztów mieszkania i rehabilitacji Hubertowi zostaje 163 zł na miesiąc.
Hubert ma dopiero 19 lat, a już tak wiele przeżył. Jest mu bardzo ciężko w rodzinnym życiu. Po wypadku dostał od kolegi psa, którego traktuje jak swojego przyjaciela. Całą swoją uwagę skupia na nim, aby odciągnąć od siebie złe myśli. Obecnie uczy się pisać prawą ręką, ponieważ od urodzenia był leworęczny.

Zwracamy się z prośba o pomoc rzeczową w postaci:

-      żywność trwała (herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, kawa, makaron, olej, konserwy rybne, ryż, mąka, dżem, warzywa w puszkach)

-      artykuły szkolne (zeszyty, bloki rysunkowe, kleje, farby, kredki, ołówki, długopisy)

-      środki czystości (proszek do prania, płyny do mycia, szampony, żele, pasty do zębów).

Pilne potrzeby: biurko, krzesło do biurka, czajnik, bluza (rozmiar S), dresy (rozmiar S), kołdra, poduszki, pościel, ręczniki, lodówka.

Zwracamy się z prośbą do rodziców/uczniów o zbiórkę darów bądź dobrowolną składkę na ten cel. Zebrane środki z listą wpłat proszę przekazywać do wtorku 03.12.2019r (do p.Agnieszki Mazur s.35 lub do p. Agnieszki Goworek na świetlicę szkolną).
Każda najdrobniejsza kwota pomoże nam zrealizować wspólny cel i uszczęśliwić rodzinę.

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Z wyrazami szacunku,

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie

Agnieszka Mazur, Agnieszka Goworek, Anna Pecyna, Magdalena Marszałek – Palus

Ewa Stępień, Maria Beata Gudowicz, Henryka Mazur,
Katarzyna Gadek, Barbara Sobierajska, Kinga Rek.

Wirtualny spacer