POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Pocztówka do nieba

100 lecie urodzin JPII_19

18 MAJA 2020 ROKU TO NIEZWYKŁA DATA DLA WIĘKSZOŚCI POLAKÓW. TO DZIEŃ 100 ROCZNICY URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II, PAPIEŻA POLAKA. WIELU Z NAS W TYM CZASIE PODEJMOWAŁO WYZWANIA I PRAGNĘŁO JAK NAJLEPIEJ UCZCIĆ TEGO WIELKIEGO CZŁOWIEKA.

NIEKTÓRZY Z NASZYCH UCZNIÓW RÓWNIEŻ PODJĘLI SIĘ WSPANIAŁEGO ZADANIA I WZIĘLI UDZIAŁ W PROJEKCIE ZATYTUŁOWANYM „POCZTÓWKA DO NIEBA” ORGANIZOWANYM PRZEZ MUZEUM ARCHIDIECEZJALNE KARDYNAŁA KAROLA WOJTYŁY W KRAKOWIE. UCZESTNICY KONKURSU MIELI ZA ZADANIE WYKONAĆ POCZTÓWKĘ ADRESOWANĄ DO ŚW. JANA PAWŁA II.

ODZEW BYŁ BARDZO DUŻY. PRAGNIEMY ZAPREZENTOWAĆ TE PRACE W NASZEJ SZKOLNEJ GALERII I JEDNOCZEŚNIE PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA TEN PIĘKNY DAR SERCA I ODDANIA.                                                     

KATECHECI SP 3


Więcej zdjęć prac naszych uczniów do zobaczenia W GALERII

Migawki

Wirtualny spacer