POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Grupy przedszkolne w roku 2017-18

„SŁONECZKA” I  „BIEDRONECZKI”

-  TAKIE  W  NASZEJ  SZKOLE  SĄ  ZERÓWECZKI!!!

W nowym roku szkolnym 2017/2018 w naszej Szkole Podstawowej nr 3 w Opocznie wystartowały dwa dziewięciogodzinne  oddziały przedszkolne

 - Oddział „O” A  - „Słoneczka”  prowadzony przez panie: Jolantę Mastalerz i Agnieszkę Chachułę

 - Oddział „O” B – „Biedroneczki” prowadzony przez panie: Grażynę Olejnik i Ewelinę Chachułę. Obecnie tę drugą zastępuje p. Monika Skwara – Szołowska

W obydwu grupach od początku roku szkolnego wiele się dzieje.

„Biedroneczki” dokonały demokratycznych wyborów swej nazwy.  Ozdobiły  salę własnoręcznie wykonanymi biedroneczkami.

20 września  to Światowy Dzień Przedszkolaka. Uczciliśmy go wspólną dyskoteką, obejrzeniem filmu i przeprowadzeniem konkursu plastycznego pod hasłem „Przedszkolaki”. Wszystkie dzieci zostały obdarowane z tej okazji słodkimi upominkami.

22 września br. „Biedroneczki” spotkały się z pielęgniarką szkolną p. Alą Zalegą, która uświadomiła dzieciakom na czym polega higiena, jak należy o nią dbać i jak właściwie się odżywiać, aby być zdrowym i silnym.

Wirtualny spacer