POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Święta kolędą pisane

Święta kolędą pisane_9
      Dnia 05. 01. 2018 w naszej szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe pt. : „Święta kolędą pisane”. Wzięli w nim udział uczniowie kl. II b (Hania Sobczyk, Ewa Woźniak, Hania Fiderek, Julia Bielecka, Judytka i Lena Bartyzel, Nikola Pawłowska, Julia Kowalczyk, Antoś Gudowicz), V c (Maciej Deka, Kacper Kuleta, Bartłomiej Baran, Kamil Pietrowski ), VI c (Patryk Szulc, Alan Lewandowski, Bartek Cichawa), VII b (Joanna Zalega), VII c (Hubert Wiktorowicz), II a G ( Wiktoria Jóźwik, Zuzanna Ciupa, Aleksandra Dębińska), II c G (Wiktoria Gutowska, Patrycja Palus, Kinga i Kornelia Studnickie, Wiktoria Klimek, Maria Wieruszewska), III a G (Małgosia Orłowska, Maja Sokołowska) oraz III b G (Wiktor Świątkowski).
      Młodzi artyści zaprezentowali swoje talenty aktorskie i wokalno – muzyczne. Ukazali nam prawdę wypływającą ze stajenki betlejemskiej i przybliżyli wydarzenia związane z Narodzeniem się Jezusa Chrystusa.
      Opiekunami byli: p. M. Stępień, p. D. Klimek, p. M.B.Gudowicz oraz p. M. Gudowicz, opiekun muzyczny.
      Serdeczne podziękowania kierujemy do p. V-ce Burmistrza Zbigniewa Sobczyka za obecność i dobre słowo oraz życzenia noworoczne.
Opracowała: M. B. Gudowicz
zdjęcia robiła: Ewa Stępień

Więcej zdjęć w GALERII

Migawki

Zobacz wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

Wirtualny spacer