Święta kolędą pisane

Święta kolędą pisane_9
      Dnia 05. 01. 2018 w naszej szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe pt. : „Święta kolędą pisane”. Wzięli w nim udział uczniowie kl. II b (Hania Sobczyk, Ewa Woźniak, Hania Fiderek, Julia Bielecka, Judytka i Lena Bartyzel, Nikola Pawłowska, Julia Kowalczyk, Antoś Gudowicz), V c (Maciej Deka, Kacper Kuleta, Bartłomiej Baran, Kamil Pietrowski ), VI c (Patryk Szulc, Alan Lewandowski, Bartek Cichawa), VII b (Joanna Zalega), VII c (Hubert Wiktorowicz), II a G ( Wiktoria Jóźwik, Zuzanna Ciupa, Aleksandra Dębińska), II c G (Wiktoria Gutowska, Patrycja Palus, Kinga i Kornelia Studnickie, Wiktoria Klimek, Maria Wieruszewska), III a G (Małgosia Orłowska, Maja Sokołowska) oraz III b G (Wiktor Świątkowski).
      Młodzi artyści zaprezentowali swoje talenty aktorskie i wokalno – muzyczne. Ukazali nam prawdę wypływającą ze stajenki betlejemskiej i przybliżyli wydarzenia związane z Narodzeniem się Jezusa Chrystusa.
      Opiekunami byli: p. M. Stępień, p. D. Klimek, p. M.B.Gudowicz oraz p. M. Gudowicz, opiekun muzyczny.
      Serdeczne podziękowania kierujemy do p. V-ce Burmistrza Zbigniewa Sobczyka za obecność i dobre słowo oraz życzenia noworoczne.
Opracowała: M. B. Gudowicz
zdjęcia robiła: Ewa Stępień

Więcej zdjęć w GALERII

Wirtualny spacer

Ta strona internetowa używa plików cookie.

Klikając ten przycisk, wyrażasz zgodę na używanie przez tę witrynę plików cookie.