Spotkanie opłatkowe dla pracowników SP 3 w Opocznie

Spotkanie opłatkowe dla pracowników SP 3 w Opocznie_13
      Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły. Pomimo chłodu i śniegu za oknem w naszych domach i sercach panuje radość i szczęście. Nawet najgorsze kłótnie i waśnie znikają a serca wypełnia pokój.
      22. XII. 2017 r. przeżywaliśmy Spotkanie opłatkowe dla Pracowników Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie. Na samym początku, zaproszeni goście, Dyrekcja, Nauczyciele pracujący w placówce i Nauczyciele emeryci a także Pracownicy administracji i obsługi, uczestniczyli w montażu słowno – muzycznym pt. „Wspólne Kolędowanie”. Uczniowie SP 3 zaprezentowali Kolędy i Pastorałki, które wprowadziły nas w świąteczną atmosferę. Wśród występujących byli: uczniowie kl. I a (Oliwia Dąbrowska, Maja Dziedzic i Daria Wojciechowska), z kl. II b (Paulinka Milczarczyk, Hania Fiderek, Maciek Fiderek, Ewa Woźniak i Hania Sobczyk), z kl. III d ( Milenka Stańczyk, Janek Lis), z kl. IV a (Aleksandra Frasuńska), z kl. VI c (Natalia Krzysztofik), z kl. VII a (Paulina Witkowska), z kl. VII b (Joanna Zalega) i z kl. III b G (Aleksy Smolarek).
      Część artystyczną przygotowali katecheci SP 3: p. M.B. Gudowicz, p. M. Stępień, p. D. Klimek oraz p. M. Gudowicz jako opiekun muzyczny.
      Następnie odbyła się dalsza część spotkania, w której po wysłuchaniu fragmentu Ewangelii wg. Św. Łukasza i życzeń od przedstawicieli społeczności szkolnej, P. Dyrektor Anna Pręcikowska – Skoczylas złożyła życzenia i zaprosiła do symbolicznego przełamania się opłatkiem. Po czym głos zabrała P. Franciszka Firmowska jako przedstawiciel Nauczycieli – emerytów. Na zakończenie P. Dyrektor przekazała życzenia noworoczne i zaprosiła do poczęstowania się tortem.
Opracowała: M. B. Gudowicz

Więcej zdjęć w GALERII

Wirtualny spacer

Ta strona internetowa używa plików cookie.

Klikając ten przycisk, wyrażasz zgodę na używanie przez tę witrynę plików cookie.