POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Dziewczynka z zapałkami


I TY MOŻESZ ZOSTAĆ „Dziewczynką z zapałkami”, czyli uczniowie II b gimnazjum WOLONTARIUSZAMI.


W roku szkolnym 2017/2018 klasa 2 „b” gimnazjum w ramach projektu edukacyjnego bierze udział w działaniach szkolnego koła wolontariatu. W dniach 3 i 4 listopada uczniowie naszej klasy jako wolontariusze wsparli Fundację „Dziewczynka z zapałkami”. Pomaga ona dzieciom z całej Polski. Została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego 04.10.2000 r. Pomysłodawcą i twórcą tej fundacji jest Piotr Myśliwiec.

My jako wolontariusze możemy przyłączyć się do tej akcji i pomagać dzieciom z ubogich rodzin. Na przykład pakując zakupy w markecie, otrzymujemy pieniądze, które są przekazywane dla tych dzieci na wakacje, ferie, zielone szkoły, książki, obiady itd. Każda osoba, która w ten sposób pomoże lub przekaże 1% swojego podatku, otrzymuje magiczną zapałkę na szczęście.Cieszymy się, że coraz więcej osób wspomaga to zaszczytne przedsięwzięcie i coraz więcej młodych ludzi chce zostać wolontariuszem tej akcji, zamieniając się na dwa dni w „Dziewczynkę z zapałkami” i wierząc w to, że mały płomień może rozpalić najmroźniejsze serca.

Wirtualny spacer