POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Sukces szachowy Macieja Zalegi

W dniach 27-31 grudnia 2017 roku w Białymstoku odbył się 36 Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ludwika Zamenhofa organizowany na cześć naszego wybitnego Polaka/Białostoczanina.

Zwycięzcą w kategorii do lat 10 został uczeń naszej szkoły Maciej Zalega z klasy Vb.

Sukces szachowy Macieja Zalegi_2

Relacja z portalu z Białegostoku w skrócie:

36 Międzynarodowy Memoriał im. Ludwika Zamenhofa.

Pięć dni zmagań, tysiące rozegranych partii. Impreza, w której wystartowali arcymistrzowie z wielu europejskich państw.

Rozegrany w dniach 27-31 grudnia  2017 Międzynarodowy Memoriał im. Ludwika Zamenhofa był rekordowo liczny i wyjątkowo silnie obsadzony. Zawodnicy zgromadzeni na stadionie miejskim zostali podzieleni na kilka grup od A do E. Maciej Zalega brał udział w grupie E - uczestników do lat 10.

Impreza, w której wystartowało blisko 500 zawodników z najróżniejszych zakątków Europy i świata (byli obecni przedstawiciele m.in. Azerbejdżanu, Irlandii czy Rosji).

Pięć dni rywalizacji, rekordowa liczba uczestników, pula nagród wynosząca 100 tys. zł, arcymistrzowie z wielu państw i najwyższy możliwy poziom rozgrywek - to wszystko sprawiło, że miniona edycja Międzynarodowego Memoriału im. Ludwika Zamenhofa była wydarzeniem, o którym w środowisku szachistów będzie się mówić jeszcze tygodniami.

Wyniki XXXV Memoriału im. Ludwika Zamenhofa (kolejno: miejsce, kategoria, imię i nazwisko, ranking ELO, punkty w zawodach):

Grupa A:

1. GM, Igor Kovalenko, 2639, 7.0 pkt

2. GM, Daniel Sadzikowski, 2584, 7.0 pkt

3. GM, Aleksej Aleksandrov, 2589, 6.5 pkt

Grupa B:

1. k, Dominik Lewtak 2118, 7.5 pkt

2. k, Damian Śliwicki, 2148, 7.0 pkt

3. Alexej Cherepov, 2156, 6.5 pkt

Grupa C:

1. I+, Maciej Kamiński, 1938, 7.0 pkt

2. II+, Damian Kiolbasa, 1901, 7.0 pkt

3. I, Michał Lada, 1900, 6.5 pkt

Grupa D:

1. II+, Maciej Podgórski, 1518, 8.0 pkt

2. I, Adam Sazon, 1389, 7.5 pkt

3. II+, Andrzej Kozłowski, 1583, 7.5 pkt

Grupa E:

1. II, Maciej Zalega, R 1234, 8.0 pkt

2. Martsin Lazouski, R 1706, 7.5 pkt

3. I, Klara Szczotka, R 1330, 7.0 pk

Maciej na 9 rund tylko jedną przegrał. Dało mu to 1 miejsce, puchar i nagrodę.

Koledzy szachiści gratulowali mu serdecznie w ojczystych językach i zaprosili na turnieje do swoich krajów.


Więcej zdjęć w GALERII

Wirtualny spacer