Dary Nowego Roku

Dary Nowego Roku_1 W związku z przyjściem Nowego Roku 2018 klasa II a wraz z wychowawczynią Małgorzatą Grzybek przygotowała przedstawienie pt "Dary Nowego Roku". Drugoklasiści zaprezentowali się przed swoimi rodzicami i przed p. dyr. Justyną Stępień, która na zakończenie spotkania podziękowała dzieciom za piękny występ i złożyła życzenia świąteczno-noworoczne. Było to w czasie klasowej wigilii, jeszcze w grudniu. 26 stycznia uczniowie zagościli ze swoim przedstawieniem w oddziale przedszkolnym. Przedstawienie bardzo się podobało maluchom, które nagrodziły swoich kolegów gromkimi brawami.
Więcej zdjęć w GALERII

Migawki

Zobacz wykaz podręczników na rok szkolny 2017/2018

Wirtualny spacer

Ta strona internetowa używa plików cookie.

Klikając ten przycisk, wyrażasz zgodę na używanie przez tę witrynę plików cookie.