Przedszkolaki w pierwszym półroczu

BIEDRONECZKI NIE PRÓŻNUJĄ!

No i nadszedł długo wyczekiwany nie tylko przez „Biedroneczki”, ale i przez „Słoneczka” dzień Pasowania na przedszkolaka – 25 października 2017 r.

Otrzymane brawa i uśmiechy na twarzach zaproszonych gości – dyrekcji szkoły i rodziców były oznaką tego, że przygotowany program bardzo się wszystkim podobał. Dzieciaki zaprezentowały swoje umiejętności. Wciągnęły do zabawy widownię.

Zima nie przestraszyła rezolutnych „Biedroneczek”, nie zapadły w zimowy sen. Cały czas są bardzo aktywne. Zadbały o zimowy, świąteczny, bożonarodzeniowy wystrój swojej sali.

6 grudnia odwiedził je Mikołaj, obdarowując słodkimi upominkami, a 22 grudnia odbyła się u nich wspaniała Wigilia. Dzieci przygotowały wzruszające Jasełka, które zaprezentowały zaproszonym na tę uroczystość rodzicom. Maryja, Józef i pastuszkowie zagrali jak prawdziwi aktorzy.

W naszej „Galerii na rogu” też zimowo. Poznaliśmy zwierzęta żyjące na biegunie północnym i południowym. Zachwyciły nas pingwiny. Małe stadko „zamieszkało” przy naszej sali.

19 stycznia 2018 r. mieliśmy niezwykłą okazję znaleźć się w magicznym świecie cyrku podczas przedstawienia pt. „Zimowy cyrk”. Urzekła nas niesamowita zręczność młodych adeptów sztuki cyrkowej, przepiękne stroje, wspaniałe dekoracje. Nasi koledzy mieli okazję znaleźć się na scenie i spróbować niełatwych elementów sztuki cyrkowej.

„Biedroneczki” nie mogą się doczekać zabawy karnawałowej. Już przygotowały piękne maski.

Migawki

Zobacz wykaz podręczników na rok szkolny 2017/2018

Wirtualny spacer

Ta strona internetowa używa plików cookie.

Klikając ten przycisk, wyrażasz zgodę na używanie przez tę witrynę plików cookie.