Przedszkolaki w pierwszym półroczu

BIEDRONECZKI NIE PRÓŻNUJĄ!

No i nadszedł długo wyczekiwany nie tylko przez „Biedroneczki”, ale i przez „Słoneczka” dzień Pasowania na przedszkolaka – 25 października 2017 r.

Otrzymane brawa i uśmiechy na twarzach zaproszonych gości – dyrekcji szkoły i rodziców były oznaką tego, że przygotowany program bardzo się wszystkim podobał. Dzieciaki zaprezentowały swoje umiejętności. Wciągnęły do zabawy widownię.

Zima nie przestraszyła rezolutnych „Biedroneczek”, nie zapadły w zimowy sen. Cały czas są bardzo aktywne. Zadbały o zimowy, świąteczny, bożonarodzeniowy wystrój swojej sali.

6 grudnia odwiedził je Mikołaj, obdarowując słodkimi upominkami, a 22 grudnia odbyła się u nich wspaniała Wigilia. Dzieci przygotowały wzruszające Jasełka, które zaprezentowały zaproszonym na tę uroczystość rodzicom. Maryja, Józef i pastuszkowie zagrali jak prawdziwi aktorzy.

W naszej „Galerii na rogu” też zimowo. Poznaliśmy zwierzęta żyjące na biegunie północnym i południowym. Zachwyciły nas pingwiny. Małe stadko „zamieszkało” przy naszej sali.

19 stycznia 2018 r. mieliśmy niezwykłą okazję znaleźć się w magicznym świecie cyrku podczas przedstawienia pt. „Zimowy cyrk”. Urzekła nas niesamowita zręczność młodych adeptów sztuki cyrkowej, przepiękne stroje, wspaniałe dekoracje. Nasi koledzy mieli okazję znaleźć się na scenie i spróbować niełatwych elementów sztuki cyrkowej.

„Biedroneczki” nie mogą się doczekać zabawy karnawałowej. Już przygotowały piękne maski.

Wirtualny spacer

Ta strona internetowa używa plików cookie.

Klikając ten przycisk, wyrażasz zgodę na używanie przez tę witrynę plików cookie.