POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Przedszkolaki w pierwszym półroczu

BIEDRONECZKI NIE PRÓŻNUJĄ!

No i nadszedł długo wyczekiwany nie tylko przez „Biedroneczki”, ale i przez „Słoneczka” dzień Pasowania na przedszkolaka – 25 października 2017 r.

Otrzymane brawa i uśmiechy na twarzach zaproszonych gości – dyrekcji szkoły i rodziców były oznaką tego, że przygotowany program bardzo się wszystkim podobał. Dzieciaki zaprezentowały swoje umiejętności. Wciągnęły do zabawy widownię.

Zima nie przestraszyła rezolutnych „Biedroneczek”, nie zapadły w zimowy sen. Cały czas są bardzo aktywne. Zadbały o zimowy, świąteczny, bożonarodzeniowy wystrój swojej sali.

6 grudnia odwiedził je Mikołaj, obdarowując słodkimi upominkami, a 22 grudnia odbyła się u nich wspaniała Wigilia. Dzieci przygotowały wzruszające Jasełka, które zaprezentowały zaproszonym na tę uroczystość rodzicom. Maryja, Józef i pastuszkowie zagrali jak prawdziwi aktorzy.

W naszej „Galerii na rogu” też zimowo. Poznaliśmy zwierzęta żyjące na biegunie północnym i południowym. Zachwyciły nas pingwiny. Małe stadko „zamieszkało” przy naszej sali.

19 stycznia 2018 r. mieliśmy niezwykłą okazję znaleźć się w magicznym świecie cyrku podczas przedstawienia pt. „Zimowy cyrk”. Urzekła nas niesamowita zręczność młodych adeptów sztuki cyrkowej, przepiękne stroje, wspaniałe dekoracje. Nasi koledzy mieli okazję znaleźć się na scenie i spróbować niełatwych elementów sztuki cyrkowej.

„Biedroneczki” nie mogą się doczekać zabawy karnawałowej. Już przygotowały piękne maski.

Migawki

Wirtualny spacer