POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Dzień Babci i Dziadka u Biedroneczek

            W kalendarzu 21 stycznia to Dzień Babci, a 22 stycznia – Dzień Dziadka. Jednak „Biedroneczki” wyszły z założenia, że tak miłe, sympatyczne chwile powinny trwać jak najdłużej i postanowiły sprawić niespodziankę swym Babciom i Dziadkom jeszcze 26 stycznia. Zaprosiły gości na przygotowany program słowno – muzyczny przypominający lata ich młodości oraz zawierający podziękowania za pomoc, wsparcie, opiekę i miłość – to wszystko, czym każdego dnia obdarowują swoje wnuczęta.

        W piątek 26 stycznia 2018 r. nasza sala zamieniła się w teatralną scenę z pięknymi dekoracjami.

Duże wrażenie na gościach zrobiła galeria ich portretów. Niektórzy potrafili się zidentyfikować.

Zaprezentowany przez dzieci program wzruszył widzów. W niejednym oku zakręciła się łezka.

Po części artystycznej Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani wykonanymi własnoręcznie przez dzieci upominkami.

Sympatycznym, końcowym akcentem tego spotkania było zaproszenie gości do przygotowanego przez mamy szwedzkiego stołu. Znalazły się na nim słodkie smakołyki, kawa i herbata.

Ten dzień u „Biedroneczek” był wspaniały i wyjątkowy. Postaramy się, by takich dni było więcej.

Migawki

Zobacz wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

Wirtualny spacer