POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Wykaz podręczników na rok szkolny 2018-2019

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW
NA ROK SZKOLNY 2018/2019

UWAGA!

Podręczniki dla klas I, II, III, IV, V, VI,VII i VIII szkoły podstawowej i dla klas  III gimnazjum zostaną zakupione przez szkołę  z dotacji MEN.

 

Rodzice zakupują do wszystkich klas podręczniki do religii.

Poniżej wykaz tytułów podręczników do religii w poszczególnych poziomach

autor: Ks. dr Stanisław Łabendowicz,wyd; Wydawnictwo diecezjalne i drukarnia w Sandomierzu

  • Klasa 0 (6-latki) — „Jezus mnie kocha”
  • Klasa I — „Jesteśmy w rodzinie Jezusa” – (podręcznik + ćwiczenia)
  • Klasa II — „Kochamy Pana Jezusa” – (podręcznik + ćwiczenia)
  • Klasa III — „Przyjmujemy Pana Jezusa” – (podręcznik + ćwiczenia)
  • Klasa IV — „Jestem Chrześcijaninem” – (podręcznik + ćwiczenia)
  • Klasa V — „Wierzę w Boga” – (podręcznik + ćwiczenia)
  • Klasa VI — „Wierzę w Kościół” – (podręcznik + ćwiczenia)
  • Klasa VII — „Spotkanie ze Słowem” – (podręcznik + ćwiczenia)
  • Klasa VIII — „Aby nie ustać w drodze” – (podręcznik + ćwiczenia)
  • Klasa III GIM — „Żyć w miłości Boga” – (podręcznik + ćwiczenia)

Wirtualny spacer