POLITYKA PRYWATNOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.
COOKIES (CIASTECZKA) I PODOBNE TECHNOLOGIE
GROMADZENIE DANYCH

W ramach naszego serwisu internetowego możemy stosować tzw. pliki cookies. Dane te przetwarzane będą w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji strony. Wykorzystywanie plików cookies przez administratora nie służy do tworzenia profili ani identyfikacji osób. Podstawą prawną przetwarzania danych zbieranych za pośrednictwem plików cookies jest prawnie uzasadniony interes administratora. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z administratorem reklamodawców, przez firmy badawcze i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Jednocześnie informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych w naszej placówce jest p. Renata Wijata. Kontakt: (44)7860141, adres e-mail: iod@opoczno.edu.pl

 

Spotkanie opłatkowe dla pracowników SP 3 w Opocznie

Spotkanie opłatkowe dla pracowników SP 3 w Opocznie_13
      Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły. Pomimo chłodu i śniegu za oknem w naszych domach i sercach panuje radość i szczęście. Nawet najgorsze kłótnie i waśnie znikają a serca wypełnia pokój.
      22. XII. 2017 r. przeżywaliśmy Spotkanie opłatkowe dla Pracowników Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie. Na samym początku, zaproszeni goście, Dyrekcja, Nauczyciele pracujący w placówce i Nauczyciele emeryci a także Pracownicy administracji i obsługi, uczestniczyli w montażu słowno – muzycznym pt. „Wspólne Kolędowanie”. Uczniowie SP 3 zaprezentowali Kolędy i Pastorałki, które wprowadziły nas w świąteczną atmosferę. Wśród występujących byli: uczniowie kl. I a (Oliwia Dąbrowska, Maja Dziedzic i Daria Wojciechowska), z kl. II b (Paulinka Milczarczyk, Hania Fiderek, Maciek Fiderek, Ewa Woźniak i Hania Sobczyk), z kl. III d ( Milenka Stańczyk, Janek Lis), z kl. IV a (Aleksandra Frasuńska), z kl. VI c (Natalia Krzysztofik), z kl. VII a (Paulina Witkowska), z kl. VII b (Joanna Zalega) i z kl. III b G (Aleksy Smolarek).
      Część artystyczną przygotowali katecheci SP 3: p. M.B. Gudowicz, p. M. Stępień, p. D. Klimek oraz p. M. Gudowicz jako opiekun muzyczny.
      Następnie odbyła się dalsza część spotkania, w której po wysłuchaniu fragmentu Ewangelii wg. Św. Łukasza i życzeń od przedstawicieli społeczności szkolnej, P. Dyrektor Anna Pręcikowska – Skoczylas złożyła życzenia i zaprosiła do symbolicznego przełamania się opłatkiem. Po czym głos zabrała P. Franciszka Firmowska jako przedstawiciel Nauczycieli – emerytów. Na zakończenie P. Dyrektor przekazała życzenia noworoczne i zaprosiła do poczęstowania się tortem.
Opracowała: M. B. Gudowicz

Więcej zdjęć w GALERII

Wirtualny spacer