Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Strona główna

Z radością i dumą obwieszczamy, że dzięki wspaniałej Drużynie Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej w składzie: Anna Kołodziejczyk (8B), Anna Krzewicka (8B), Natalia Kopeć (8B), Sandra Dembińska (8B), Jan Sobczyk (8B), Anna Grzegorczyk (7E), Katarzyna Franczak (7E), Julia Zaczko (7E), Katarzyna Kowalczyk (7E), Grzegorz Karbownik (7E) pod czujnym okiem Pani Agnieszki Mazur i Pani Katarzyny Gadek Nasza Szkoła zdobyła tytuł

"Złota Szkoła Narodowego Banku Polskiego" II edycji 2021/2022

Tym samym dołączyliśmy do zaszczytnego grona liderów edukacji ekonomicznej w Polsce. Jesteśmy przekonani, że udział w programie przybliżył społeczności naszej szkoły tajniki bezpiecznego i swobodnego poruszania się w świecie finansów.
Serdeczne podziękowania za trud i zaangażowanie składamy również: Weronice Białek (8B), Patrycji Cupryjak (8D), Judycie Chlewickiej (8D), Krzysztofowi Jaciubkowi (8D) oraz klasom VIIIB i VIIE

 

APEL DLA UKRAINY

 NASZYCH PRZYJACIÓŁ Z KOSTIUCHNÓWKI

 I SZKOŁY PARTNERSKIEJ W GORAJMÓWCE

NA WOŁYNIU

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo!

Każdy z NAS POLAKÓW z przerażeniem i rozdartym sercem obserwuje tragedię rozgrywającą się w życiu NASZYCH SĄSIADÓW. Wobec tego co wydarzyło się 24.02.2022 r. i co obserwujemy obecnie nie można przejść obojętnie, tym bardziej, że doświadczaliśmy niesamowitych, pełnych wzruszenia chwil w każdym momencie współpracy z naszymi ukraińskimi PRZYJACIÓŁMI.

Centrum Dialogu Kostiuchnówka organizuje pomoc dla mieszkańców Wołynia. Potrzebne są leki pierwszej pomocy, środki opatrunkowe oraz długoterminowa żywność i środki higieny osobistej

Organizowana jest także zbiórka pieniędzy, więc jeżeli ktoś z Państwa chciałby dorzucić swoją cegiełkę i wesprzeć Kostichnówkę, Gorajmówkę i Ukrainę dziękujemy z góry za okazaną jakąkolwiek pomoc!

Darowizny można wpłacać na konto Fundacji Centrum Dialogu Kostiuchnówka z dopiskiem Pomoc dla Ukrainy

ul. Stefanowskiego 19, 90-537 Łódź

numer konta 26 1090 2705 0000 0001 1434 3274

W Centrum Dialogu Kostiuchnówka powstanie przygraniczne centrum wsparcia dla uchodźców. Także tamtejsza szkoła przygotowuje miejsca noclegowe dla osób potrzebujących wsparcia. Polski ksiądz Andrzej Kwiczala opiekujący się Parafią Przemieniania Pańskiego w Maniewiczach, którego szlachetna działalność na rzecz ukraińskich parafian była wielokrotnie wspierana przez naszą szkołę, również apeluje o pomoc dla wszystkich potrzebujących.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 i Mieszkańcy Opoczna poprzez 10 lat  współpracy uczestniczyli w życiu Ukrainy i stali się również jego częścią.

APELUJEMY O POMOC !!!

Rodziców i Uczniów prosimy o kontakt z wychowawcami klas

Wszystkie pytania i pomoc ze strony Społeczności Opoczna można kierować do Anety Tokarskiej – nr tel. 512 903 330

Ewy Cholewki – opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Marty Duch – pedagog szkolny

Marii Stępień - nauczycielka SP nr 3 w Opocznie

Kai Kurkowskiej-Pacan – psycholog SP nr 3 w Opocznie

 

BĄDŹMY W TYCH TRAGICZNYCH CHWILACH RAZEM

 

 

 

 

 

Zapraszamy do Trójki

Więcej informacji na karcie Rekrutacja

robotyka

Kodowanie

 

Plakat 1% podatku

Wycieczka do Mandorii

27 kwietnia 2022 roku, uczniowie klasy II a, II b i III b wraz z wychowawczyniami, p. B. Kwiatkowską, p. A. Rydel i p. B. Sobierajską byli na szkolnej wycieczce w Mandorii Mieście Przygód.

Sukces naszej uczennicy

Dnia 13 maja w Radomiu odbyło się rozstrzygnięcie Diecezjalnego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Wydział Katechetyczny w Radomiu pod hasłem "Posłani w pokoju Chrystusa". Uczennica naszej szkoły Wiktoria Kochanowska z klasy I a zajęła I miejsce wśród pierwszoklasistów.

Sercem malowane

Na przełomie marca i kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na najładniejszą Kartkę wielkanocną. Zaszczytem dla naszej Szkoły jest fakt, iż jeden z naszych uczniów, Patryk Kościołek z kl. IV c, zajął III miejsce w najstarszej kategorii.

Sprzątamy dla Polski

W piątek 22 kwietnia 2022 obchodząc Dzień Ziemi „Sprzątaliśmy dla Polski”. Akcja „Sprzątamy dla Polski”, odbyła się w całej Polsce.Przedsięwzięcie organizowało Stowarzyszenie „Dla Polski”, a patronat objęli m.in. Prezes Rady Ministrów oraz Minister Edukacji i Nauki.

Łączy nas pamięć

Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do tegorocznej akcji, której tematem przewodnim jest miłość. Przypinaliśmy dziś żonkile na znak, że Łączy Nas Pamięć. Powstała wystawa poświęcona powstaniu w getcie warszawskim, odbyła się prelekcja multimedialna dla uczniów naszej szkoły.