Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

Wycieczka do Mandorii

27 kwietnia 2022 roku, uczniowie klasy II a, II b i III b wraz z wychowawczyniami, p. B. Kwiatkowską, p. A. Rydel i p. B. Sobierajską byli na szkolnej wycieczce w Mandorii Mieście Przygód.

Sukces naszej uczennicy

Dnia 13 maja w Radomiu odbyło się rozstrzygnięcie Diecezjalnego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Wydział Katechetyczny w Radomiu pod hasłem "Posłani w pokoju Chrystusa". Uczennica naszej szkoły Wiktoria Kochanowska z klasy I a zajęła I miejsce wśród pierwszoklasistów.

Sercem malowane

Na przełomie marca i kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na najładniejszą Kartkę wielkanocną. Zaszczytem dla naszej Szkoły jest fakt, iż jeden z naszych uczniów, Patryk Kościołek z kl. IV c, zajął III miejsce w najstarszej kategorii.

Sprzątamy dla Polski

W piątek 22 kwietnia 2022 obchodząc Dzień Ziemi „Sprzątaliśmy dla Polski”. Akcja „Sprzątamy dla Polski”, odbyła się w całej Polsce.Przedsięwzięcie organizowało Stowarzyszenie „Dla Polski”, a patronat objęli m.in. Prezes Rady Ministrów oraz Minister Edukacji i Nauki.

Łączy nas pamięć

Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do tegorocznej akcji, której tematem przewodnim jest miłość. Przypinaliśmy dziś żonkile na znak, że Łączy Nas Pamięć. Powstała wystawa poświęcona powstaniu w getcie warszawskim, odbyła się prelekcja multimedialna dla uczniów naszej szkoły.

Lekcja biblioteczna

7 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 3 odbyła się lekcja biblioteczna, podczas której do grona czytelników zostały oficjalnie przyjęte klasy Ia i Ib. Głównym celem wydarzenia było zachęcenie uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania.

Wiosenne kanapki

W piątek 1 kwietnia 2022 r. w ramach zajęć pt. „Akademia Małego Kucharza” dzieci z grupy Słoneczka wspólnie ze starszym kolegą Tobiaszem samodzielnie przygotowały śniadanie. Przedszkolaki poznały korzyści wynikające ze spożywania zdrowego posiłku oraz dowiedziały się jak ważna jest codzienna zbilansowana dieta.