Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole wdrożyliśmy akcję pt. "Szczęśliwy numerek". Codziennie w każdej klasie losowana jest jedna osoba, która może w ten dzień skorzystać z określonych przywilejów. Szczegółowy regulamin akcji jest dostępny na karcie "Dokumenty szkolne".

Ślubowanie klas pierwszych

W czwartek 26 października 2023 roku uczniowie klasy 1a, 1b, 1c złożyli uroczyste ślubowanie. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała pani dyrektor szkoły Katarzyna Sokół.

Dzień Mamy i Taty

Dnia 6 czerwca w oddziale przedszkolnym „Słoneczka” odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Mamy i Taty”, podczas której dzieci zaprezentowały inscenizację pt. „Historia Mamy i Taty”. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości artystycznych, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom.

Dzień Dziecka

14.06.2023
Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

14.06.2023

Dzień Dziecka, to dzień świętowania wszystkich dzieci i stał się okazją do wielkiej radości. Do wielu atrakcji w tym dniu zaliczyć można było: dmuchany plac zabaw i wielką zjeżdżalnię, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem przedszkolaków.

Zielona szkoła w Grecji

27 maja 2023 r. grupa 46 uczniów z naszej szkoły udała się na zieloną szkołę do Grecji. Nasi uczniowie nawiązali kontakt z młodzieżą z Grecji, w wolnych chwilach spotykali się i spędzali wspólnie czas. Językiem komunikacji był oczywiście angielski.

Turniej tenisa stołowego

W dniu 31 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Opocznie z okazji Dnia Dziecka odbył się turniej tenisa stołowego zorganizowany przez Związek Tenisa Stołowego Emerytów i Rencistów. W rozgrywkach wzięło udział 24 uczniów naszej szkoły w różnych kategoriach wiekowych.

Wycieczka do Auschwitz – Birkenau

19.05.2023 roku ósmoklasiści naszej szkoły oraz Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie wspólnie odbyli wizytę w Miejscu Pamięci i Muzeum Auschwitz – Birkenau, by lepiej poznać historię naszego kraju.To szczególne miejsce było największym z nazistowskich obozów koncentracyjnych i ośrodków Zagłady.