Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Oddziały przedszkolne

Dzień Przedszkolaka

Z okazji Dnia Przedszkolaka dzieci z grupy „Słoneczka” wyruszyły na wycieczkę do Sali Zabaw „Nikuś” w Opocznie. Na miejscu przywitała Nas bardzo miła Pani i opowiedziała o zasadach korzystania ze sprzętów na sali zabaw. Celem naszej wycieczki było rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz radosne spędzenie czasu.

Park Rozrywki Mandoria w Rzgowie.

W dniu 8 czerwca 2022 roku dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klasy III C pod opieką pań: Agnieszki Chachuły, Julity Plaskoty, Małgorzaty Grzybek i Anicety Rydel pojechali na wycieczkę do największego całorocznego Parku Rozrywki „Mandoria”w Rzgowie.

Dzień Dziecka

08.06.2022
Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

08.06.2022

W tym wyjątkowym dniu dzieci z oddziału przedszkolnego korzystały z atrakcyjnych dmuchanych urządzeń, miały do dyspozycji dmuchany plac zabaw, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem przedszkolaków. Po udanej zabawie zmęczone, ale uśmiechnięte dzieci, udały się do swojej sali.

Dzień Mamy i Taty

Z okazji Dnia Mamy i Taty dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały rodzicom kolorowe laurki z życzeniami oraz własnoręcznie namalowane portrety przedstawiające Mamę i Tatę. Dzieci włożyły mnóstwo pracy i swego dziecięcego serca, dzięki czemu portrety rodziców, które stworzyły, okazały się piękne i niepowtarzalne.