Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Akademia Małego Artysty

W naszej szkole od wielu lat organizowane są zajęcia plastyczne pod nazwą „Akademia Małego Artysty”. Zajęcia te odbywają się cyklicznie i skupiają chętne dzieci, chcące rozwijać uzdolnienia plastyczne.

W bieżącym roku szkolnym, podobnie jak w latach ubiegłych, zajęcia w ramach Akademii Małego Artysty cieszą się dużym zainteresowaniem. Dzieci z niecierpliwością czekają na każde kolejne zajęcia. Pomysłowe tematy prac spotykają się z wielką aprobatą wszystkich uczestników zajęć.

Panie, które zajmują się organizowaniem przebiegu zajęć, starają się, aby uczniowie wykonywali prace inne, niż te, które są wykonywane podczas zajęć lekcyjnych w swoich klasach. Pomysłowość i atrakcyjność tematu prac to najważniejsza cecha tych zajęć.

Stosuje się różne metody pracy. Poznawane są różne, ciekawe techniki wykonywania prac plastycznych. Wykorzystuje się różne rodzaje papieru i innych materiałów. Dzieci wykonują prace płaskie i przestrzenne. Uczą się dobierać kolory, łączyć je ze sobą. Umiejętnie wykorzystują  przyniesione materiały. Dbają, aby prace były jak najciekawiej wykonane i estetycznie wykończone.

Zajęcia uczą również działania w zespole. Dzieci poznają się  nawzajem i uczą się konstruktywnie współpracować. Bardzo skupiają się na swojej pracy. Dbają o porządek w miejscu pracy. Bezpiecznie posługują się przyborami i narzędziami.

Po skończonych zajęciach prace dzieci prezentowane są na korytarzu pierwszego piętra naszej szkoły. Uczniowie wszystkich klas z zaciekawieniem oglądają i podziwiają wykonane prace. Prace podziwiane są również przez nauczycieli oraz rodziców dzieci.

Zajęcia Akademii  Małego Artysty organizowane są przy pełnym poparciu i aprobacie Dyrekcji.

Opiekunkami małych artystów są:

p. Małgorzata Kosecka, p. Anita Rydel, p. Grażyna Wójcik, p. Sylwia Wosek i p. Karolina Chabiera.