Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs „Świąteczny anioł”

Konkurs  p.t. „Świąteczny Anioł” zorganizował Zespół Szkół Prywatnych. Była to VIII edycja tego przedsięwzięcia.

W konkursie wzięły udział dzieci z klas młodszych wszystkich opoczyńskich i wiejskich szkół. Tematem konkursu było wykonanie przestrzennej postaci anioła dowolną techniką i z dowolnych materiałów.

Jak co roku, konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem. Nie zawiodły również dzieci z naszej szkoły. Wykonały mnóstwo pięknych prac, a pomysłowość ich wykonania wprawiła w zachwyt wielu kolegów i koleżanek oraz nauczycieli. Kilka najciekawszych prac zakwalifikowało się do II etapu.

Pani Anita Rydel, która koordynowała przebieg konkursu na I etapie w naszej szkole, przygotowała wystawę prac uczniów. Wyeksponowane zostały wszystkie anioły, zaopatrzone w wizytówkę z imieniem i nazwiskiem autora.

26 stycznia 2022 roku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Do naszej szkoły przybyła delegacja z Zespołu Szkół Prywatnych, która wręczyła laureatom konkursu dyplomy i nagrody.

W tym uroczystym spotkaniu wzięły udział wyróżnione dzieci wraz z wychowawczyniami. W spotkaniu uczestniczyła również pani Anita Rydel - koordynator konkursu.

Przebieg uroczystego wręczenia nagród uświetniła pani dyrektor Edyta Skorupska i pani Katarzyna Sokół. Obie panie z radością gratulowały uczniom tak wspaniale wykonanych prac i godnego reprezentowania naszej szkoły.

Nagrodzonymi dziećmi zostali:

Marysia Madej z klasy I b -  I miejsce w konkursie

(wychowawczyni - p. Małgorzata Kosecka).

Maja Jakubowska z klasy II a -  wyróżnienie

(wychowawczyni - p. Barbara Kwiatkowska).

Franek Pawlak z klasy II c - wyróżnienie

(wychowawczyni - p. Ewa Mazur).

 

Cieszymy się z osiągnięć naszych dzieci. Jesteśmy dumni, że ich prace zostały docenione i nagrodzone.

 

Koordynator konkursu - Anita Rydel