Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs „Świąteczny anioł”

Konkurs  p.t. „Świąteczny Anioł” zorganizował Zespół Szkół Prywatnych. Była to VIII edycja tego przedsięwzięcia.

W konkursie wzięły udział dzieci z klas młodszych wszystkich opoczyńskich i wiejskich szkół. Tematem konkursu było wykonanie przestrzennej postaci anioła dowolną techniką i z dowolnych materiałów.

Jak co roku, konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem. Nie zawiodły również dzieci z naszej szkoły. Wykonały mnóstwo pięknych prac, a pomysłowość ich wykonania wprawiła w zachwyt wielu kolegów i koleżanek oraz nauczycieli. Kilka najciekawszych prac zakwalifikowało się do II etapu.

Pani Anita Rydel, która koordynowała przebieg konkursu na I etapie w naszej szkole, przygotowała wystawę prac uczniów. Wyeksponowane zostały wszystkie anioły, zaopatrzone w wizytówkę z imieniem i nazwiskiem autora.

26 stycznia 2022 roku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Do naszej szkoły przybyła delegacja z Zespołu Szkół Prywatnych, która wręczyła laureatom konkursu dyplomy i nagrody.

W tym uroczystym spotkaniu wzięły udział wyróżnione dzieci wraz z wychowawczyniami. W spotkaniu uczestniczyła również pani Anita Rydel - koordynator konkursu.

Przebieg uroczystego wręczenia nagród uświetniła pani dyrektor Edyta Skorupska i pani Katarzyna Sokół. Obie panie z radością gratulowały uczniom tak wspaniale wykonanych prac i godnego reprezentowania naszej szkoły.

Nagrodzonymi dziećmi zostali:

Marysia Madej z klasy I b -  I miejsce w konkursie

(wychowawczyni - p. Małgorzata Kosecka).

Maja Jakubowska z klasy II a -  wyróżnienie

(wychowawczyni - p. Barbara Kwiatkowska).

Franek Pawlak z klasy II c - wyróżnienie

(wychowawczyni - p. Ewa Mazur).

 

Cieszymy się z osiągnięć naszych dzieci. Jesteśmy dumni, że ich prace zostały docenione i nagrodzone.

 

Koordynator konkursu - Anita Rydel