Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wycieczka do Mandorii

27 kwietnia 2022 roku, uczniowie klasy II a, II b i III b wraz z wychowawczyniami, p. B. Kwiatkowską, p. A. Rydel i p. B. Sobierajską byli na szkolnej wycieczce w Mandorii Mieście Przygód. Organizatorką wyjazdu była p. B. Sobierajska wychow. klasy III b. Opiekunkami troszczącymi się o bezpieczeństwo dzieci były również p. Kinga Rek i p. E. Stańczyk.

Mandoria jest to rodzinny, całoroczny park rozrywki pod dachem, mieszczący się w Rzgowie koło Łodzi. Jego powierzchnia, to 1,5 ha, a docelowo ma obejmować teren około 50 ha. Otwarty został w lipcu 2021 roku i natychmiast zaczął przyciągać tłumy  dzieci marzących o wspaniałej rozrywce.

Uczniowie naszej szkoły również marzyli o dobrej rozrywce i nie zawiedli się. Skorzystali w pełni z wielu atrakcji Mandorii.

Jedną z największych atrakcji był Merkant - najdłuższy w Polsce roller - coaster "pod dachem". Dzieci kilkakrotnie ustawiały się w kolejce, aby zjechać roller - coasterem. Były zachwycone przejażdżką taką kolejką!

Korzystały również z jazdy dwupoziomową karuzelą wenecką oraz tradycyjną karuzelą łańcuchową.

Pływały Galeonem - olbrzymim okrętem wirującym nad portem.

Wielokrotnie zjeżdżały na sześciotorowej zjeżdżalni zwanej Barbakanem.

Spędziły mnóstwo czasu w ogromnej bawialni, tonąc w morzu kolorowych piłeczek i miękkich zabawek.

Wielką atrakcją okazało się odnajdywanie właściwej drogi wyjścia w labiryncie luster.

W przerwie między korzystaniem z kolejnych atrakcji, był obiad w restauracji, znajdującej się w tym samym obiekcie.

Dzieci wróciły do Opoczna bardzo zadowolone i szczęśliwe. Gdy spotkały się następnego dnia w szkole, rozmawiały tylko o Mandorii. Chciałyby jeszcze raz odwiedzić to niebywałe miejsce.

Pomysł na zorganizowanie tej wycieczki okazał się więc "strzałem w dziesiątkę" i dostarczył dzieciom niesamowitych i na pewno niezapomnianych wrażeń.