Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

XX Dzień Papieski – TOTUS TUUS

XX Dzień Papieski – TOTUS TUUS

Za nami kolejny XX Dzień Papieski – TOTUS TUUS. Przesłaniem tego wydarzenia były słowa św. Jana Pawła II skierowanego do każdego człowieka, który powinien patrzeć z miłością na Maryję jako swoją Matkę. Powinien iść przez życie z Maryją, powierzać jej swoje troski i zmartwienia. A celem ma być szczęście i życie wieczne z Bogiem.

W Szkole Podstawowej nr 3 również włączyliśmy się w realizację obchodów tego Dnia.

22 X. 2020 roku miała odbyć się Uroczysta Akademia dotycząca interpretacji hasła XX Dnia Papieskiego połączona z prezentacją prac plastycznych uczniów biorących udział w Konkursie Plastycznym.

Niestety w związku z panującą pandemią wydarzenie to nie doszło do skutku, ale Konkurs został rozstrzygnięty i po długich oczekiwaniach i powrocie do Szkoły, Pani Dyrektor wraz z Katechetami wręczyła Dyplomy i Nagrody Książkowe Laureatom Konkursu Plastycznego „TOTUS TUUS – CAŁY TWÓJ MARYJO”. Miało to miejsce w naszej placówce w dniu 10 czerwca 2021.

Uczniowie biorący udział w Konkursie jak co roku z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w tę inicjatywę. Nagrody książkowe zostały zasponsorowane przez Ks. Mieczysława Głogowskiego, Proboszcza par. Podwyższenia Krzyża św.

Katecheci SP 3

Opracowała: M. B. Gudowicz