Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pomoc dla Wołynia 2019

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY UCZNIOWIE!

 

Wizyta na Wołyniu. W szkole lokalnej.W 2012 r. z inicjatywy dyrektorów szkół województwa łódzkiego nasza placówka, wraz z innym, podpisały umowy partnerskie ze szkołami na Wołyniu, m.in. w Kostiuchnówce, Kowlu, Równem, Maniewiczach i Horajmówce. Są to umowy, które zaowocowały stałymi kontaktami i wymianą młodzieży, angażowaniem się w międzynarodową pomoc humanitarną oraz stałą opiekę nad polskimi Miejscami Pamięci Narodowej na Ukrainie.

 W nawiązaniu do wymienionej Współpracy Międzynarodowej i wzorem lat poprzednich zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc rzeczową dla Polonii zamieszkałej na Ukrainie (Wołyń) w formie:

- produktów spożywczych o długim terminie przydatności (np. kasza, ryż, makaron, herbata, konserwy, olej, słodycze)

- artykułówpielęgnacyjnych (pampersy dla dorosłych, chusteczki nawilżane, kremy na odparzenia, kremy do pielęgnacji ciała, balsamy nawilżające, plastry przeciwbólowe, rozgrzewające, itp.).

- środków czystości (szampon, pasta do zębów, szczoteczka do zębów, mydło/żel myjący).

Pomoc ta jest szczególnie ważna dla wsparcia działalności Proboszcza Parafii Przemieniania Pańskiego w Maniewiczach ks. Andrzeja Macieja Kwiczala  – lekarza, pozytywisty i altruisty - w życiu codziennym skromnej osoby skupionej na Bogu  i Pomocy Bliźniemu.

Ofiarowane rzeczy proszę przekazać do sal lekcyjnych: 25, 202, 205, 205, gabinetu pedagoga szkolnego.

Będziemy ogromnie wdzięczni za wszelką udzieloną pomoc Naszym Rodakom na Wschodzie – ta pomoc jest naprawdę Im potrzebna!

 Z wyrazami szacunku Aneta Tokarska wraz z Uczniami i Nauczycielami
Szkoły Podstawowej nr 3  im. Henryka  Sienkiewicza w Opocznie