Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

W stronę światła

Wspaniały czas refleksji i cudownych emocji, czyli JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE, które odbyły się w naszej Szkole 19 grudnia 2019 r.

A to wszystko dzięki uzdolnionym i wyjątkowym uczniom z klas: 0 A (Zosi Gudowicz), I A (HaniOrdzińskiej, Lenie Klimek, Małgosi Karbownik, Oli Kruk, Julii Lebiodzie, Jagodzie Nowakowskiej, Zosi Zawadzie), IV B (Ewie Woźniak, Julii Kowalczyk, Antkowi Gudowicz), V E (Kasi Kowalczyk), VII A (Amelii Rudalskiej, Mai Nowakowskiej, Remkowi Wróblewskiemu), VII C (Julii Ciesielskiej, Wiktorii Wrońskiej, Agacie Pawlik, Julii Deka, Małgosi Antoniuk, Marysi Wieruszewskiej, Alicji Stańczyk, Piotrowi Jończykowi, Kacprowi Kulecie, Oskarowi Wójcikowi) i VIII C (Natalii Krzysztofik, Mai Kowalskiej, Kasi Bogusławskiej, Marcie Fiderek, Agacie Różańskiej, Hani Grabskiej, Mai Telus, Honoracie Kulecie).

Serdecznie wszystkim dziękujemy za pomoc i dobre słowo. Szczególnie P. MARKOWI GUDOWICZ za oprawę muzyczną, P. ANDRZEJOWI WIJACIE i P. ELŻBIECIE SKWIERCZYŃSKIEJ za pomoc w dekoracji, wspaniałym RODZICOM z kl. I A za opiekę i pomoc w organizacji strojów i wszystkim ludziom dobrej woli za piękne serca.

Mieliśmy również możliwość zaprezentowania swoich talentów podczas występu JASEŁEK dla dzieci z TPD, który również odbył się tego samego dnia, o godz. 16.00 na Małej Sali Gimnastycznej SP 3.

Organizatorzy: p. M. Stępień, p. D. Klimek, p. B. Gudowicz

Jasełka 2019