Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wizyta u chorych

Jak co roku z inicjatywy opiekuna SKW  młodzież naszej szkoły wraz z uczniami ze szkoły  S.O.S.W. „Centrum Edukacji i Rozwoju” dnia 17.12.2019  odwiedziła podopiecznych Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego Szpitala Rejonowego w Opocznie.

Młodzież przygotowała stroiki i karty świąteczne. Ze wszystkimi chorymi podzieliliśmy się opłatkiem. Pensjonariusze przygotowani byli na nasze przyjście i obdarowali młodzież słodkościami. Podniosłość chwili podkreślały wspólnie śpiewane kolędy. Nie obyło się bez łez wzruszenia z obu stron.

Ponadto przekazaliśmy ręczniki papierowe, które zostały podarowane przez uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły.

Pani Ordynator Oddziału wraz z personelem poczęstowała nas pysznymi czekoladkami i wręczyła prezent, wykonany przez pacjentów na zajęciach warsztatowych. Prezent ten przekazaliśmy pani dyrektor Katarzynie Sokół wraz z najserdeczniejszymi życzeniami Świątecznymi.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIII b: Amelka Piechna, Ola Nowak, Martyna Koziak, Iza Lasota, Laura Kwiatkowska oraz Jakub Laskowski.

Bardzo dziękuję wszystkim za wspieranie działalności naszego koła a szczególnie:

Filipowi Kościółek z kasy Vd, Alicji Popińskiej, Zuzi Trojanowskiej, Adriannie Kopeć, Adamowi Pic, Krzysztofowi Płuciennik z klasy Va Wiktorowi Milczarczyk, Jakubowi Głuszek, Szymonowi Pawlak z klasy VIII b, Oldze Waszczyk , Kacprowi Słupeckiemu  z klasy V d, Zofii Lasocie, Martynie Kmicie z klasy VII a, Natalii Kopeć z klasy VI b, Wiktorii Franas, Julii Deka z klasy II a oraz klasom I a, VI b, VI d, VIII a, VII b, VI c, II a wraz z wychowawcami.

 

Podobnie jak w latach poprzednich odwiedziliśmy również dzieci przebywające na Oddziale Dziecięcym naszego szpitala. Przebywają tam zarówno kilkumiesięczne niemowlaki, jak i nastolatki. Głównie choroby to zapalenie płuc oraz bóle brzucha. Przygotowaliśmy dla nich drobne upominki. Kuba Laskowski ubrany był w przepiękny strój Świętego Mikołaja, a dziewczynki były śnieżynkami. Każde chore dziecko otrzymało super pluszaka. Okazało się, że rola Mikołaja dla Kuby jest po prostu stworzona – był rewelacyjny. Lekarzom i pielęgniarkom złożyliśmy serdeczne życzenia świąteczne, przekazując karty świąteczne oraz stroiki.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIII b: Amelka Piechna, Ola Nowak, Martyna Koziak, Iza Lasota, Laura Kwiatkowska oraz Jakub Laskowski.

Bardzo dziękuję wszystkim za wspieranie działalności naszego koła.

Koordynatorem akcji była p. Ewa Cholewka