Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zakręcona akcja trwa

W bieżącym roku szkolnym kontynuujemy akcję zbierania plastikowych nakrętek. Uczniowie i ich rodziny są mocno w nią zaangażowani. Wspierają ją również osoby prywatne oraz od wielu już lat Ceramika Serwis. Nakrętki były zbierane dla Huberta Lesiaka. Tata Huberta zakończył z nami współpracę. Pragnie bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli jego synowi w walce z chorobą.

Obecnie nakrętki zbieramy dla Daniela Jachimowskiego. Jest to młody człowiek, który uległ wypadkowi samochodowemu. Od 6 lat jest sparaliżowany, nie mówi i nie porusza się. Jedynym ratunkiem, aby poprawić choć odrobinę jakość życia Daniela, jest ciągła rehabilitacja.

W załadunku nakrętek pomagali uczniowie klasy Vc, za co im bardzo dziękuję.

Opiekun SKW Ewa Cholewka

Akcja zbierania nakrętek

 

Już po raz kolejny siostra Daniela odebrała kolejną partię plastikowych nakrętek. I znów była bardzo zaskoczona ich ilością. Super pomocnikami okazali się tym razem uczniowie klasy VIII b.

Chłopcy z klasy VII a - Remek Wróblewski, Jakub Będkowski i Fabian Telus - bardzo sprawnie posprzątali schowek, w którym przetrzymujemy nakrętki Bardzo serdecznie im dziękuję.

Opiekun SKW Ewa Cholewka